• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

14 Ekim 2021

Yeni Emniyet Müdürü ÖZHER: Huzurun Devamı İçin Çalışacağız

Uzun süredir vekaletle yürütülen Yalvaç Emniyet Müdürlüğü’ne Eylül ayı sonunda atanan Ali Özher geçtiğimiz Cuma günü göreve başladı.

Son görev yeri Dalaman Emniyet Müdürlüğü’nden ilçemize atanan tecrübeli Emniyet Müdürü Ali Özher gazetemize önemli açıklamalar yaptı. Göreve başlaması nedeniyle makamında ziyaret ettiğimiz Emniyet Müdürü Özher, “Yalvaç, sessiz, sakin, huzurlu bir kent olarak ülkemizin güzel bir bölgesi. Biz de bu güzel kentte huzurlu ortamın devamı için çalışacağız” dedi.

Halkın huzuru, güvenli ortamın devamı için mevcut personeli ile en iyi, en kaliteli hizmeti sunacaklarını belirten Özher “Yalvaç Emniyet Müdürlüğü olarak tüm birimlerimizle birlikte halkımızla artık daha fazla temas edeceğiz, STK’larla, diğer kurumlarla, vatandaşlarımızla işbirliği içinde huzurun ve güvenliğin tesisi ve devamı için görevimizi en iyi şekilde yerine getireceğiz” dedi.

Yapımı devam eden yeni İlçe Emniyet Müdürlüğü binası ile ilgili de bilgi veren Emniyet Müdürü Özher, “Yeni hizmet binamızın inşaatı planlandığı şekilde devam ediyor. Mart-2021’de başlayan inşaatımızın şu anda %50’si tamamlanmış. Planlandığı gibi iki yıldan önce de teslim alınabileceğini düşünüyoruz” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.