Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
19 Kasım 2017

Yaşlı Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi tamamlandı

Hayırsever işadamı Mustafa Büyükkutlu ve ailesi tarafından yaptırılan Yaşlı Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatı tamamlandı.

Hayırsever Büyükkutlu’dan alınan bilgiye göre, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde hizmet verecek olan merkezin inşaatı tamamlandı ve teslim aşamasına getirildi.

Bakanlığın merkezi hizmete sokmak için gerekli çalışmaları sürdürdüğü, tefrişat temin işlemlerine devam edildiği kaydedildi.

Merkez için hizmet alımı ödeneğinin aktarılmasının beklendiği, bu ödenek aktarıldığı takdirde personel alımı yapılarak 2018’in ilk aylarında yaşlı kabulüne başlanabileceği öğrenildi.

Yaklaşık 5 milyon TL’ye mal olan merkezin 3 bin 392 metrekare arsa üzerine inşa edildiği, 14 süit, 12 tek oda olmak üzere 26 odalı, 5 katlı merkez binasında 62 yaşlı vatandaşımızın barınabileceği öğrenildi.

Etiketler: » »
Share
2259 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama