• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

17 Eylül 2017

Yalvaç’ta 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılına Hazırlık Toplantısı Yapıldı

Yalvaç’ta 2017-2018 eğitim ve öğretim yılına yönelik tedbirlerin ele alındığı hazırlık toplantısı Kaymakam Aytekin Yılmaz başkanlığında gerçekleştirildi.

Yalvaç Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen toplantıda, ilçemizde hassas olduğu belirlenen okullar başta olmak üzere, okullarda güvenliğin azami ölçüye çıkarılması, okul güvenlik kameralarının tamamlanması ve Kent Güvenlik Yönetim Sistemine entegrasyonu, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele, çocuklarımızın güvenli bir şekilde servislerle taşınması, öğrencilerimizin gün ışığından daha fazla istifade etmeleri konuları görüşüldü.

Toplantıya Kaymakam Aytekin Yılmaz, Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, İlçe Emniyet Müdürü Tarık Korucu, İlçe Jandarma Komutan Vekili J. Kd. Bçvş Abdullah Avcu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Serdar Kaya, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Levent Oruç, İlçe Sosyal Hizmet Merkezi Müdür V. Melek Aksu, köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıya ilçemizde 4 birimi ve yaklaşık 3 bin öğrencisi bulunan SDÜ’ye bağlı yüksekokullardan hiçbir idarecinin çağrılmadığı öğrenildi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.