logo

11 Haziran 2024

Yalvaç’ta 15 Yıldır El Yapımı PİZZA’nın TEK ADRESİ!

Yalvaç’ta işini hakkıyla yapan ve ismiyle adeta bütünleşerek marka olan işletmelerin başında özellikle gençlerin çok sevdiği DR. PİZZA geliyor.

15 yıl önce ilçemizde açılan ve aralıksız hizmet veren DR. PİZZA, ilçemizde hazır ürün olmayan, yani el yapımı taze taze üretilen pizzaların tek adresi.

Pizzalarını günlük taze süt ile yoğrulan hamurdan yaptıklarını belirten DR. PİZZA işletmecisi Süleyman Turşucu, “Tedarikçilerimizin hepsi sektöründe lider firmalardır. Pizzalarımızı en iyi ürünleri kullanarak üretiyoruz. %100 mozzarella peynirinden yapıyoruz. Ürünlerimiz sağlıklı ve güvenilir, devamlı müşterilerimiz bunu zaten gayet iyi biliyorlar. Pizzanın yanında hamburger, tavuk burger, çıtır tavuk, parmak patates, elma dilimli patates, soğan halkası gibi ürünlerimiz de mevcut ve yine en kaliteli ürünleri kullanarak bunları müşterilerimizin damak tadına sunuyoruz. Müşterilerimizin önemli kısmı gençler ve çocuklar, çocuklu aileler. Çocuklu ailelerimiz için ücretsiz oyun parkımız da restoranımızın içinde mevcut” dedi.

Ürünlerini restoranda yiyen kadar ev ve işyerlerine servis alarak tüketen müşterileri olduğunu belirten Turşucu, “Ürünlerimizi en hızlı biçimde üretip müşterilerimizin ev ve işyerlerine servis ediyoruz. Kalitemiz ve lezzetimiz kadar hız konusunda oldukça titiz davranmaya gayret ediyoruz. Bizlerle tanışmak isteyen müşterilerimizi restoranımıza bekliyoruz. Vakti olmayıp evinde ve işyerinde orjinal, el yapımı lezzetli pizzalarımızı ve diğer ürünlerimizi tüketmek isteyen müşterilerimizin 0246 441 2000 no.lu telefonumuzda bizleri aramaları yeterlidir. Kendilerine her türlü bilgiyi vererek onları da DR. PİZZA müdavimi yapacağımıza eminiz.” dedi.

Yaşanan ekonomik krize rağmen müşterileri için en uygun fiyatları sunmaya çalıştıklarını belirten DR. PİZZA işletmecisi Süleyman Turşucu, “Artan maliyetlere karşın, biz kârı ikinci planda tutarak çalışmaya devam ediyoruz. Güncel fiyatlarımızı piyasayla karşılaştırabilirler, en uygun fiyata güzel pizzalarımız ve ürünlerimizle Yalvaçlı hemşehrilerimizin hizmetinde olmayı sürdüreceğiz. 15 yıllık geçmişimiz, bizi en iyi anlatan referansımızdır.” dedi.

Etiketler: »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.