• MHP Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Kadir MİNNET

logo

01 Eylül 2021

Yalvaçspor Futbol Okulu’ndan muhteşem gece

İlçemizin yegane spor kulübü Yalvaçspor tarafından bu yıl oluşturan Yalvaçspor Futbol Okulu, yaz sezonu bitimini muhteşem bir geceyle kutladı.

Masır Düğün ve Etkinlik Alanı’nda dün akşam düzenlenen organizasyona Yalvaç Kaymakamı Haluk Şimşek, Yalvaç Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kocagöncü, Yalvaç İlçe Sağlık Müdürü Dr.Levent Oruç, okulda eğitim alan öğrenciler ve aileleri katılım gösterdiler.

Okul sporcularının geçit töreniyle başlayan muhteşem gecede, üç grupta yer alan çocuklarımıza madalya ve hediyeleri takdim edilirken, kutlama pastaları da grup grup kesildi.

Gecede bir konuşma yapan Yalvaçspor Kulübü Başkanı Murat Oruç, altyapı oluşturmak için düzenledikleri futbol okulunun ilk yılında çok verimli sonuçlar aldıklarını belirterek, “Spor kültürünün tabana yayılması ve gençlerimizin alacakları eğitimle futbol kulübümüze sürdürülebilir bir altyapı oluşturmak için hayata geçirdiğimiz Yalvaçspor Futbol Okulumuzun ilk yılı çok verimli geçmiştir. Bu noktada, öğrencilerimizin istekliliği ve çok çalışmaları, değerli ailelerimizin katkıları, hocalarımızın gayretleriyle çok güzel bir eğitim dönemi yaşadık. İnşallah daha da güzel çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Bu süreçte bizden desteklerini esirgemeyen kaymakamlığımız, belediyemiz, milli eğitim müdürlüğümüz, otelcilik lisemize, tüm yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Yalvaç Kaymakamı Haluk Şimşek de gecede bir konuşma yaparak, “Çocuklarımız için oluşturulan bu güzel yapı nedeniyle Yalvaçspor yönetimimizi kutluyorum. Burada gördüğümüz manzara çok güzel. Çocuklarımızın sporla buluşmasına vesile olan bu çalışmalara biz de destek olmaya devam edeceğiz. Herkesi kutluyorum.” dedi.

Gecede daha sonra yapılan eğlence programıyla Yalvaçsporlu minik futbolcular ve aileleri doyasıya eğlendiler.

Biz de bu önemli çalışma nedeniyle Yalvaçspor’u, minik futbolcularımızı ve ailelerini kutluyoruz.

 

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.