• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

Yalvaçlı Kuaförlere Büyük Müjde…

İlçemizde kozmetik alanında başarısını kanıtlamış olan MAKYAJ KOZMETİK, Yalvaç ve bölgemizdeki tüm  bay – bayan kuaförlerimiz için 12 Kasım 2018 Pazartesi gününden itibaren toptan satışa başlanacağını müjdeledi.

Konu ile ilgili olarak görüştüğümüz başarılı iş insanı Burcu Okumuş, “İşletmemize bu yönde çok ciddi talepler geliyordu, kapsamlı bir araştırma faaliyetine girerek kuaförlerimizin görüşlerini aldık ve istekleri doğrultusunda imalatçı firmalarla görüşerek tüm çalışmalarımızı tamamladık” dedi.

Okumuş, “MAKYAJ KOZMETİK olarak, kuaförlerimizin ‘eksik ürünüm var, bir türlü mal gelmedi, yüksek fiyattan almışım’ gibi dertlerini kökten sonlandıracağız. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, en kaliteli kuaför malzemelerini en uygun fiyatlarla bulabilecekleri, bol çeşitli reyonlarımızı beğenilerine sunuyoruz” dedi.

Burcu Okumuş, bölgedeki bay-bayan tüm kuaförlerimizi 12 Kasım 2018 Pazartesi gününden itibaren, kendileri için hazırlanan kuaför reyonlarını görmeleri için, Belediye Sarayı Zemin Katta yer alan MAKYAJ KOZMETİK satış mağazasına davet etti.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.