Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat
  • UYAROĞLU SARRAF

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
24 Aralık 2017

YALVAÇ’A DOĞALGAZ İÇİN İYİ BİR HABER

Ekonomi Bakanlığı tarafından 1-30 Kasım tarihleri arasında verilen yatırım teşvik belgeleri listesi Resmi Gazete’de yayınlandı.

Kent32’nin haberine göre, Türkiye genelinde 639 teşvik belgesinden, ilimiz Isparta 3 yatırım teşvik belgesi aldı. Resmi Gazete’de yayınlanan Ekonomi Bakanlığı’nın 1-30 Kasım tarihleri arasında verdiği yatırım teşvik belgeleri listesinde Isparta’dan üç yatırımın teşvik belgesi aldığı görüldü. Üç yatırımın sabit yatırım tutarlarının toplamı 85 milyon TL’nin üzerinde olurken teşvik belgesi alan yatırımlardan en büyüğü Torosgaz’ın Isparta’nın Keçborlu ve Yalvaç ilçelerine gaz götürmek için yapacağı altyapı ve dağıtım işi oldu.

Isparta ve Burdur’un doğalgaz dağıtım işlerini yapan Torosgaz, Isparta’dan Keçborlu ve Yalvaç ile Burdur’un bazı ilçelerine gaz götürmek için yapacağı altyapı ve dağıtım işlerini teşvik belgesine bağladı. Torosgaz, ilçelere gaz götürmek için 76 milyon TL’lik yatırım yapacak. Bu yatırımlara Ekonomi Bakanlığı tarafından verilen teşvik belgesi ile KDV muafiyet sağlanacağı kaydedildi.

Torosgaz’ın yatırım teşviki alması, 2018’de ilçemizde doğalgaz için şehir içi şebekesinin döşenmesi çalışmalarına başlayacağının müjdecisi oluyor.

Etiketler: » »
Share
4184 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama