• MODA YAPI

logo

01 Temmuz 2022

Yalvaç SGM Müdürü SEZEN Ahlat’a Atandı

Yaklaşık beş yıldır Yalvaç Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü görevini başarıyla yerine getiren Yaşar Mecit Sezen, geçtiğimiz hafta yapılan atama ile Ahlat SGM Müdürlüğüne görevlendirildi.

Atanma haberinin ardından kısa bir açıklama yapan Sezen, Yalvaç’ta görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Müdür Sezen “Görev süremiz içerisinde Yalvaç, Gelendost ve tüm bölge halkına en iyi hizmeti, en kısa zamanda verebilme gayreti içinde mesai arkadaşlarımızla birlikte çalıştık. Önceliğimiz her zaman Müdürlüğümüze gelen tüm sigortalıların memnun olarak işyerimizden ayrılmasını sağlamak oldu” dedi.

Personel yetersizliği nedeniyle zaman zaman aksamalar yaşandığını da belirten Sezen, “İlçe Müdürlüğümüzde yeterli personel olmaması nedeniyle zaman zaman sigortalılarımızın işlerinde gecikmeler yaşanmış olsa da iyi niyetle, karşılıklı hoşgörü içerisinde beş yılı doldurduk. Bu süre içerisinde bize yardımlarını, desteklerini esirgemeyen tüm Yalvaç halkına ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

2017 yılından bu yana ilçemizde başarıyla hizmet veren Yalvaç SGM Müdürü Yaşar Mecit Sezen, 1 Temmuz 2022 tarihi itibariyle yeni görev yeri olan Ahlat’ta göreve başlamak üzere ilçemizden ayrıldı. Sezen’e yeni görevinde de başarılar dileriz.

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.