Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat
  • UYAROĞLU SARRAF

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
21 Mayıs 2017

Yalvaç OSB için yeni bir adım daha atıldı

OSB için avan proje zemin etüdü yapıldı

Açılması yılan hikayesine dönen, ancak son iki yıldır hayata geçirilmesi için ciddi ve somut adımların atıldığı Yalvaç Organize Sanayi Bölgesi için geçen hafta önemli bir aşama daha geçildi.

Alınan bilgiye göre, altyapı çalışmalarının başlatılması için, Ankara’dan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan gelen yetkililerin gözetiminde avan proje zemin etüdü gerçekleştirildi.

Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı R.Nuri Dirik ve bakanlık yetkililerinin de hazır bulunduğu zemin etüdü çalışması, OSB alanında gerçekleştirildi.

Etüd sonuçlarına göre, OSB alanında altyapı çalışmalarının başlayacağını belirten Başkan Tütüncü, “İlçemiz için büyük önem taşıyan Yalvaç OSB’nin yatırımcılara açılması için inşallah kısa bir zaman kaldı. Belediye olarak üzerimize düşenleri yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Göçü durdurmamız, istihdamı arttırmamız için ne yapmamız gerekiyorsa yapacağız.” dedi.

Etiketler: » » »
Share
1720 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama