• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

21 Nisan 2019

YALVAÇ OSB için belediye iktidar el ele verin

31 Mart seçimleri geride kaldı ve Yalvaç mevcut belediye yönetimiyle yola devam dedi.

Genel siyasette Cumhur İttifakı adı altında birlikte hareket eden Ak Parti ve MHP, belediye seçiminde Yalvaç’ta karşı karşıya gelmiş olsa da, seçim sürecinde herhangi bir tatsızlık ve gerginlik yaşanmamış olması, icraat döneminde de uyumlu bir çalışma ortamı oluşmasına zemin hazırladı.

Bu bakımdan, ülke genelinde ve Yalvaç Organize Sanayi Bölgesi’nin %51’lik payına sahip Isparta İl Özel İdaresi’ni yöneten İl Genel Meclisi’nde iktidar olan Ak Parti ile % 34’lük hissesine sahip olan MHP’li Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’yü bu dönem ilçemiz için tarihi bir sorumluluk bekliyor.

Seçim döneminde de tüm adayların gündeminde olan işsizliğin çözümü için en önemli çözüm yolu olan Yalvaç OSB’nin bir an önce faaliyete geçmesi için, ilçemizde MHP’li belediye başkanımız ile Ak Parti İlçe Yönetimi ve il genel meclisi üyelerinin el ele vererek çalışması halkımızca talep ediliyor.

Yalvaç’ın ülke genelinde iktidar ortağı olan Ak Parti ve MHP’nin ilçemizde temsilcileri aracılığıyla hak ettiği yatırımları alması bakımından Halil Hilmi Tütüncü ve Alperen Özer’i birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.