logo

13 Ocak 2024

Yalvaç Öğretmenevi yeniden hizmete açıldı

Deprem güçlendirmesi nedeniyle uzun bir süredir tadilat çalışmaları süren Yalvaç Öğretmenevi, geçtiğimiz haftadan itibaren hizmet vermeye başladı.

Konuyla ilgili olarak verilen bilgide, “Ekim 2022 tarihinden bu yana güçlendirme ve tadilat çalışmaları nedeniyle hizmete ara veren Yalvaç Öğretmenevi, yapılan çalışmaların sona ermesi ile yeniden siz değerli Yalvaç halkının hizmetine girmiştir. Daha konforlu ve modern görünümü ile hizmette kaliteyi yükseltmeyi hedefleyen öğretmenevimiz, yalıtımlı sıcak ve rahat odalarıyla, 24 saat sıcak su ve ücretsiz wi-fi imkanları ile güler yüzlü personelleri ile siz değerli Yalvaç halkını misafir etmekten mutluluk duyacaktır.

Yakın zamanda hizmete girecek olan restaurantıyla müşterilerine kahvaltı öğlen ve akşam yemeklerinin sunmanın yanı sıra soğuk sıcak içecekler eşliğinde dostlarınızla oturup sohbet edebileceğiniz nezih bir ortamı sunma gayretinde olacaktır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunma hedefiyle 10.01.2024 tarihinden itibaren kapılarını Yalvaç halkının hizmetine açmıştır. Tüm halkımıza ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Öğretmenevi’nin bu yıl için belirlediği konaklama tarifesi de şöyle:

YALVAÇ ÖĞRETMENEVİ

 0 246 441 2822

 Adres: Abacılar Mahallesi Kuşku İnişi Sokak Nu10 Yalvaç /ISPARTA

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.