• MODA YAPI

logo

21 Şubat 2018

Yalvaç Kaymakamı Yılmaz Ak Parti Teşkilatını Ziyaret Etti

Yalvaç Kaymakamı Aytekin Yılmaz bugün öğleden sonra Ak Parti Yalvaç İlçe teşkilatını ziyaret etti.

Alınan bilgiye göre Kaymakam Yılmaz, 6. Olağan kongrede seçilerek göreve başladıktan sonra kendisini ziyaret eden Hayri Uyar ve Yönetim Kurulu’na iade-i ziyarette bulundu. Bugün öğleden sonra saat 14.00 sıralarında Ak Parti ilçe teşkilat binasına gelen Kaymakam Yılmaz’ı, İlçe Başkanı Hayri Uyar karşıladı.

Ziyarette ilçemizin genel durumu, devam eden bazı yatırımların son durumu ve çeşitli ihtiyaçlar konusunda karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. Yaklaşık yarım saat süren ziyaretin sonunda Kaymakam Yılmaz, Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Uyar ve Yönetim Kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi. Başkan Uyar da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi ve Yönetim Kurulu adına Kaymakam Yılmaz’a teşekkür etti.

Ziyaretin ardından gazetemize bilgi veren Ak Parti İlçe Başkanı Uyar, Kaymakam Yılmaz’ın daha önce yapmak istediği ziyaretin ilçe teşkilat binasında yapılan tadilat çalışmaları nedeniyle bugün gerçekleştiğini belirtti. Uyar, “Kaymakamımız Sayın Yılmaz ilçe sorunlarına karşı duyarlı bir yöneticimiz. Sürekli diyalog halinde sorunların daha kolay çözülebileceğine inanıyoruz. Bugün ilçe teşkilatımızda yönetim kurulunda görev yapan arkadaşlarımızla birlikte güzel, samimi bir sohbet gerçekleştirdik” dedi.

kaymakam-akp-ziyaret3

MEDION Digital Camera

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.