logo

11 Haziran 2024

Yalvaç Devlet Hastanesi’nde BEBEKLER SAĞLIKLI, AİLELER MUTLU

Yalvaç Devlet Hastanemiz, hem Bebek Dostu hem de Anne Dostu Hastane unvanına sahip olarak anne ve bebek sağlığına öncelik veren bir temelde hizmet vererek memnuniyet yaratıyor.

Yalvaç Devlet Hastanemizde halen iki Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ve bir tane de Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı bulunuyor. Hastanemiz annelerin ve bebeklerin konforu ve sağlığı için doğum öncesinde, doğum anında ve doğum sonrasında etkin ve verimli bir şekilde ekip bilinci ile hizmet verirken; hastanemizde verilen bu hizmetler halkımızın dikkatini çekiyor ve vatandaşımız aldıkları hizmetlerden olumlu dönüşlerini paylaşıyorlar.

Bu kapsamda Yalvaç Devlet Hastanesi’nde 6 Haziran 2024 tarihinde bir erkek evlat sahibi olan ve evlatlarına Mehmet Yağız ismini veren BOYACIOĞLU ailesinin mutluluğunu ve hastanemizden memnuniyetlerini sizler için haberleştirdik.

BOYACIOĞLU ailesi, yaşadıkları doğum süreciyle ilgili olarak, “Bu süreçte bizim için doğumun yapılacağı hastanenin güvenilir olması ve sağlıklı bir ortam sağlaması büyük önem taşıyordu. Bu yüzden doğuma kalan son aylarımızı doğumun nerede olacağı konusunda araştırma yaparak geçirdik. Birçok özel hastane ve devlet hastanesi ile doğum için görüştük, Yalvaç Devlet Hastanesi ile ilgili ise birçok kişiden fikir aldık görüştüğümüz kişilerden Yalvaç Devlet Hastanesi ile ilgili olumsuz düşünceleri olanlar vardı, fakat kontrollere geldiğimizde durumun öyle olmadığını gördük.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dilşad Bey’in ilgisi ve tecrübesi bize güven verdi, doğumu Yalvaç Devlet Hastanesi’nde yapmaya karar verdik. Doğum süreci bizim için çok güzel geçti ebelerimiz, hemşirelerimiz ve hastane çalışanlarımız bize gayet güler yüzlü ve ilgili davrandılar. Hastane temizdi ve hijyen kurallarına uygundu. Hastanede erkek ve kız bebekler için özel olarak süslenmiş odalar bulunuyordu. Şahsım adına birçok Özel Hastanede bu konforun bulunamayacağını düşünüyorum. Vatandaş olarak bir Devlet Hastanesi’nde bu kadar tecrübeli, güler yüzlü, ilgili personeli görmek bize gurur verdi. Yalvaç Devlet Hastanesi’nin tüm doğum servisi personeline, doktorlarımıza, ebelerimize, hemşirelerimize ve tüm çalışanlara güler yüzlü yaklaşımlarından, ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.”

Bizler de Yalvaç Devlet Hastanesi yönetimi ve personelini kutluyor; Mehmet Yağız evlatlarına kavuşan BOYACIOĞLU ailesini tebrik ediyor ve bebekleri ile sağlıklı bir ömür diliyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.