logo

07 Ekim 2023

Yalvaç CHP’den İl Başkanı Şenol ve yönetimine ziyaret

İl ve ilçe kongrelerini tamamlayan Cumhuriyet Halk Partisi Isparta örgütlerinde bir yandan yerel seçim hazırlıkları başlarken bir yandan da örgütsel etkinlikler de sürdürülüyor.

CHP Yalvaç İlçe Başkanı Reşat Yalvaç ve bir grup yönetici, geçtiğimiz perşembe günü CHP Isparta İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek Başkan Vedat Şenol ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldiler.

Ziyarette, il yönetimine yeni seçilen başta Vedat Şenol olmak üzere tüm yöneticilere başarılar dileyen CHP Yalvaç İlçe Başkanı Reşat Yalvaç, örgütlenme çalışmaları ve yaklaşan yerel seçimlerle ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını kaydetti.

4-5 Kasım tarihlerinde Ankara’da yapılacak CHP Kurultayı’na katılacaklarını belirten Yalvaç, “Kurultayımızın tamamlanmasının ardından artık tek gündemimiz yerel seçimler olacak. CHP olarak Isparta merkezinde ve tüm ilçelerde kazanma hedefiyle çalışacağız.” dedi.

Ziyaretten memnuniyetini ifade eden CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, “Kongreler sürecimizi başarıyla tamamladık. Isparta’nın tamamında olduğu gibi Yalvaç’ta da güzel bir enerjiyi yakaladığımızı düşünüyoruz. Hep birlikte partimizi daha da ileri götürmek için çalışacağız.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.