Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat
  • UYAROĞLU SARRAF

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
22 Ocak 2017

Yalvaç-Çay Yolu için ümitler tamamen tükendi

İlçemizin yaklaşık elli yıllık rüyası, Afyon’a en kısa bağlantı yolu olma potansiyeli taşıyan Yalvaç-Çay yolu için Karayolları Genel Müdürlüğü son noktayı koydu.

Gazetemizin Yarıkkaya üzerinden halen toprak yolla Çay’a inen en kısa yolun karayolları ağına alınıp alınmayacağı yolundaki soruyu Karayolları Genel Müdürlüğü şu şekilde cevaplandırdı: “Yalvaç ilçe yolunun Bölge Müdürlüğümüz yol ağına dahil edilmesi ve Yalvaç-Yarıkkaya Köyü – Çay yolu ile ilgili bir proje olup olmadığı ile ilgili başvurunuz incelenmiştir. Karayolları Genel Müdürlüğü 6001 sayılı Teşkilat ve Görevleri Hakkındaki Kanun’a göre önemli bölge ve il merkezlerinin demiryolu, istasyon, iskele liman, tersane, havaalanı ve sınır kapılarını birbirlerine bağlayan devlet ve il yollarının yapım, bakım, onarım ve işletmesinden sorumlu bir kuruluştur. Ağa alınması talep edilen yol devlet ve il yolları tanımına uymadığından yol ağına alınması uygun görülmemektedir.”

Bu yanıtla ilçemizin Çay yolu efsanesinin gerçekleşme ümidinin artık ortadan kalktığını üzülerek bildiriyoruz.

Etiketler: » » » » »
Share
4871 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama