Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
24 Temmuz 2017

Yalvaç Bölge Cezaevi İnşaatı Hızla Yükseliyor

Yalvaç tarihinin en büyük kamu yatırımı olan Yalvaç Bölge Cezaevi inşaatı, büyük bir hızla ve düzenli şekilde yürütülüyor.

İnşaat yer tesliminin 25 Kasım 2016’ta yapıldığı Yalvaç Bölge Cezaevi inşaatının 500 günde tamamlanması öngörülüyordu. İnşaatın öngörülen zamanda tamamlanması halinde Nisan 2018’de teslim edilmesi gerekiyor. Yüklenici firmanın büyük bir ekiple yürüttüğü çalışmayı yeni yıla girmeden tamamlamayı hedeflediği kaydediliyor.

Yaklaşık 30 milyonluk yatırımla yürütülen çalışmaların tamamlanmasıyla bakanlığın tefrişat ve idari kadro oluşturma çalışmalarına başlaması ve cezaevinin önümüzdeki yaz faaliyete başlaması bekleniyor.

300 kapalı ve 195 açık cezaevi olmak üzere toplam yaklaşık 500 kişilik olması öngörülen cezaevinin ilçemiz açısından ekonomik anlamda önemli katkı sunması bekleniyor.

Etiketler: » »
Share
1361 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama