logo

21 Kasım 2017

Yalvaç Ak Parti’de Yeni Yönetim İlk Toplantısını Yaptı

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongrede seçilen Ak Parti Yalvaç İlçe Yönetim Kurulu bu akşam ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yeni İlçe Başkanı Hayri Uyar başkanlığında gerçekleşen bu ilk toplantıda yönetim kurulu üyelerinin görev dağılımı da belirlendi.

Ak Parti ilçe teşkilat binasında saat 19.30’da başlayan ilk yönetim kurulu toplantısına göreve yeni seçilen üyelerin tamamının katıldığı bildirildi. Alınan bilgiye göre görev dağılımı şu şekilde gerçekleşti:

Siyasi İşler, Hukuk Başkanı: Abdullah İnanıcı,

Teşkilat Başkanı: Alperen Mustafa Özer,

Seçim İşleri Başkanı: Tayfun Koru,

Sosyal İşler Başkanı: Ali Bolat,

Yerel Yönetimler Başkanı: Mustafa Şafak,

Mali İşler Başkanı: Fatime Yüksel Kulak,

Ekonomik İşler Başkanı: Ali Koçak,

Halkla İlişkiler Başkanı: Hidayet Memişoğlu,

Tanıtım ve Medya İşleri Başkanı: Eyup Yıldız

Parti Sekreterliği: Fatih Mehmet Dülgerbaki.

 

Toplantının ardından ÖZYALVAÇ’a konuşan Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Hayri Uyar, Ak Parti İlçe Kongresi’nde delegelerin güvenini kazanarak getirildikleri görevi en iyi şekilde yapma gayreti içinde olacaklarını ifade etti. Uyar “Son derece demokratik bir ortamda başarılı ve güzel bir kongre süreci geçirdik. Partililerimiz bize güvenerek görev verdi. Yönetim Kurulu’nda görev alan arkadaşlarımızla birlikte partimizi bulunduğu noktadan daha ileriye taşımak için tüm gücümüzü ortaya koyacağız. Kimseyi ötelemeden birlik ve beraberlik içerisinde yapacağımız çalışmalarla Yalvaç’ımıza hakettiği hizmetlerin getirilmesi noktasında üstlendiğimiz görevlerin sorumluluk bilinci ile hareket edeceğiz. Partililerimizin bize olan güvenini boşa çıkarmadan bize verilen hizmet bayrağını her zaman oduğu gibi daha ileriye taşımanın gayreti içerisinde olacağız. ” dedi.

akp-topl

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.