• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

17 Mart 2019

Yalvaç ADD: “31 Mart’ta oylarımızı Altı Ok’a vereceğiz”

ADD Yalvaç Şubesi Yönetim Kurulu adına Başkan Ali Arı, gazetemize bir basın açıklaması yaparak 31 Mart’ta oylarını Altı Ok’a vereceklerini duyurdu.

ADD’nin konuyla ilgili açıklaması şöyle:

“Saygıdeğer Yalvaç halkı, öncelikle Türkiye Cumhuriyeti’nin önsözü olan 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104. yıldönümünü, Milli Mücadelenin başlamasının, Büyük Önder M.Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. yıldönümünü Türkiye’mizin gerçek sivil toplum örgütü olan Atatürkçü Düşünce Derneği’nin kuruluşunun 30. yılını saygıyla, sevgiyle kutluyoruz.

31 Mart 2019 tarihinde ülkemizde yerel seçimler yapılacaktır. Bu seçimler, her ne kadar yerel olsa da Türkiye’miz için, Isparta’mız için, Yalvaç’ımız için hayati değerde önem taşımaktadır.

Cumhuriyetimizin kuruluş değerlerini yıpratan, yıkmak isteyen ve onlara destek verilmemelidir. Hepimiz bunların kim olduklarını biliyoruz. Devletimizi Amerikan ajanı sümüklü Fetö’ye teslim edenlere, PKK teröristlerine açılım sürecinde çukurlar açmalarına ve Oslo’da hainlerle pazarlık yapanlara, Büyük Ortadoğu Projesi’nin eşbaşkanıyım diyerek çevremizdeki komşu ülkelerin kan gölüne dönmesine seyirci kalarak 5 milyona yakın Suriyeli’nin ülkemize girmesine neden olanlara, ekonomimizi perişan edip ülkemizin büyük sanayi kuruluşlarını, limanlarını satıp, herşeyi ithal ederek halkımızı soğan, patates kuyruklarına mahkum edenlere OY YOK.

Kimse ben iyiyim, bana bir şey olmaz dememelidir. Bakınız güzel Yalvaç’ımızda çok büyük düzeyde ekonomik sıkıntılar yaşanmaktadır. Yüzlerce esnafımız dükkanını kapatmıştır. 12 kasaba belediyemiz kapanmış, köylerimiz boşalmıştır.

Yalvaç, yaşadığı ekonomik sıkıntılardan aşırı göç vermiştir. Üniversitemizde öğrenci sayısı yarı yarıya azalmıştır. Ak Parti Milletvekili S.Bilgiç ve diğerlerinin geçmişten beri gelen Yalvaç karşıtlığı sonucunda Yalvaç OSB bir türlü faaliyete geçememiştir.

Bütün bu olumsuzlukların sonucunda ülkemize ve Yalvaç’ımıza bunları yapanlara ve destekçilerine OY YOK.

Sonradan pişman olmamanız için sizlerden de bunlara oy vermemenizi rica ediyoruz.

Bizler ADD olarak oylarımızı, Cumhuriyetimizin kuruluş değerlerinin savunucularına, Atatürk Devrimleri ve İlkeleri doğrultusunda, Cumhuriyetçilik, Milliyetçilik, Halkçılık, Laiklik, Devletçilik, Devrimcilik değerlerimizi savunanlara oylarımızı vereceğiz. Oylarımızı Altı Ok’a vereceğiz.

Ne mutlu Atatürk’ü anlayan, onun düşünceleriyle yaşayanlar, ne mutlu Türk’üm diyenlere.

Halkımıza sevgi ve saygılarımızla.

ADD Yalvaç Şubesi Yönetim Kurulu”

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.