Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat
  • UYAROĞLU SARRAF

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
12 Aralık 2017

YALTSO’dan İSTANBUL PLASTİK Fuarı’na Ziyaret

plastik-fuari

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası geçtiğimiz 6 – 9 Aralık tarihlerinde gerçekleşen İstanbul TÜYAP Büyükçekmece Fuar merkezinde düzenlenen “Plast Eurasya” 2017 fuarına katıldı. Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan YALTSO, Plastik enjeksiyon makineleri, plastik kimyasal ürünleri, kalıp, ısı ve kontrol cihazlarının sergilendiği fuara Gelendost ve ilçemizden toplamda 9 firmadan 19 kişi ile faydalı bir gezi yapıldığını bildirdi.

YALTSO’nun fuara ilişkin açıklaması:

“YALTSO olarak Ülkemizde ve yurtdışındaki en prestijli ve en etkili fuarları üyelerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

Başkanımız Nuri Dirik ile birlikte plastik sektöründeki firmaların katılımıyla bu sene 27. si düzenlenen, 6 – 9 Aralık tarihlerinde Tüyap Büyükçekmece Fuar merkezinde düzenlenen Plast Eurasya 2017 fuarına katılım sağlandı. Plastik enjeksiyon makineleri, plastik kimyasal ürünleri, kalıp, ısı ve kontrol cihazlarının sergilendiği fuara Gelendost ve ilçemizden toplamda 9 firmadan 19 kişi ile gezi tamamlandı.

Başkanımız Nuri DİRİK yaptığı açıklamada; “fuarlar insanların vizyonlarını geliştirmesi için en önemli araçlarından biridir. Gelişen teknoloji nereye gidiyor, firmalar kendilerinin hangi noktada olduğunun muhasebesini yapabileceği yegâne organizasyonlardır. Bizler Yaltso Yönetimi olarak sizin ihtiyacınız olan tüm fuarlara sizleri ulaştırmak istiyoruz. Yeter ki siz talep edin ve fuarlara katılım sağlayın” dedi.

6 Aralık Çarşamba günü başlayan program 8 Aralık cumartesi günü tamamlandı.”

Share
1012 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama