logo

02 Ocak 2024

“YALTSO KARİYER” UYGULAMASI HİZMETE GİRDİ

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası tarafından iş arayan ve eleman arayanları bir araya getiren YALTSO KARİYER uygulaması hizmete girdi.

Uygulamanın hizmete girmesiyle ilgili olarak Yalvaç TSO Başkanı Yalçın Kurucu şu açıklamayı yaptı:

“YALTSO Kariyer, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası hizmet bölgesi içerisinde bulunan Yalvaç, Şarkikaraağaç, Gelendost ve Yenişarbademli ilçelerinde istihdamın arttırılması için çalışan ve iş vereni bir araya getirmek amacıyla kurulmuş bir online platformdur.

İş ve eleman arayanları www.yaltsokariyer.com web portalı üzerinden bir araya getiren YALTSO KARİYER uygulamamız 01.01.2024 tarihinden itibaren ücretsiz olarak hizmet vermeye başlamıştır.

YALTSO Kariyer’de sistem, Odamızın da kurucuları arasında olduğu Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) tarafından hizmete konulan BAGEV Kariyer üzerinden çalışmaktadır.

Firmalarımız işyerlerinde ihtiyaç duydukları elemanın nitelikleri ve özelliklerini Odamıza bildirmeleri durumunda Odamız personelleri tarafından sisteme girişleri yapılarak  portal üzerinde ilan edilmesi sağlanacaktır.

Aynı zamanda iş arayan vatandaşlarımız da sisteme giriş yaparak kayıt olabilecek ve firmalarımızın ilanlarına sistem üzerinden başvuru yapabilecekler.

Üyelerimiz ve iş arayan vatandaşlarımız Odamıza bizzat gelerek ya da 2464413374 ve 5413401135 numaraları arayarak, eleman taleplerini iletebilir veya YALTSO Kariyer ile ilgili bilgi alabilirler.

YALTSO KARİYER uygulamamızın üyelerimize, esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.”

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.