Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
29 Ekim 2016

YALTSO ANTALYA YÖREX YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI’NDA

Yörex Fuarı'nda Başkan Nuri Dirik de yer aldı

Yörex Fuarı’nın açılışında Başkan Nuri Dirik de yer aldı

 

Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğiyle bu yıl yedincisi düzenlenen Yörex Yöresel Ürünler Fuarı’nın açılışı 26 Ekim 2016 Çarşamba günü Gümrük Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılımlarıyla gerçekleştirildi.

 

Fuarda 68 ilden 101 Oda ve Borsa, 11 Kalkınma Ajansı, 52 Kurum ve 150 den fazla firma yaklaşık 10.000 metrekare alanda kendi şehrine ve yöresine özgü yöresel ürünleri ve marka değerlerini sergiliyor.

 

Yalvaç TSO, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası ve Isparta Ticaret Borsası ile birlikte bu yıl da geçmiş yıllarda olduğu gibi Yörex fuarında yerini aldı.

 

Yaklaşık 150 metrekarelik alana sahip Isparta’nın ortak standında, Yalvaç’a özgü yöresel gıda ürünlerinin ve deri ürünlerinin tanıtımı yapıldı.

 

Anfaş Antalya Fuar Merkezinde 26-30 Ekim 2016 tarihlerinde her gün saat 10:00 ile 20:30 arasında açık olan fuar ücretsiz olarak ziyaret edilebilir.

Share
1446 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama