• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

08 Mart 2018

VESTEL Yetkili Servisi Kadınlar Günü’nü Kutladı

VESTEL Yalvaç Yetkili Servisi Güven Teknik Soğutma, kadınları bu özel günlerinde unutmadı.

Ülkemizin önden gelen dayanıklı tüketim malları üreticilerinden VESTEL’in Yalvaç’taki tek yetkili servisi Güven Teknik Soğutma işletmecisi Sabri Parpar ve servis teknisyenleri, bugün servis hizmeti alan kadın müşterilerini ziyaret ederek Kadınlar Günü’nü kutladı.

Firma olarak, VESTEL ürünlerini kullanan çok sayıda müşterilerine hizmet verdiklerini ifade eden Parpar, “Dünya Kadınlar Günü vesilesi ile naçizane biz de kutlama yapmak istedik ve bugün servis hizmeti isteyen müşterilerimizin kapısını çaldık, Kadınlar Günü’nü kutladık. Bu özel günlerini unutmadığımızı gören kadın müşterilerimizin bu uygulamadan dolayı mutlu olduklarını gördük, bu da bizi çok memnun etti. Bu arada servisimizde görevli kadın personelimizi de unutmadık onların da Kadınlar Günü’nü kutladık” dedi.

2005 yılından bu yana Yalvaç’ta başarıyla hizmet verdiklerini belirten Parpar, “Güven Teknik Soğutma olarak, Türkiye’nin gururu olan yerli malı VESTEL’in, müşterilerinin ve tüm kadınların her zaman hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Yerli üretim VESTEL’den müşteri memnuniyetinin oldukça yüksek noktalarda olduğunu biliyoruz ve herkesi yerli ürünlere daha çok ilgi göstermeye çağırıyoruz” dedi.

Yalvaç VESTEL Yetkili Servisi Güven Teknik Soğutma, ilçemiz merkezinde Otogar yolu üzerinde, Ticaret ve Sanayi Odası karşısı No:5 adresinde hizmet veriyor. Hizmet almak ve ürünleriyle ilgili bilgi almak isteyenler 0246 441 2404 no.lu telefondan ulaşabilirler.

 

vesetle22

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.