Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
22 Ağustos 2017

VERGİDE BASMACI 1, DURUTÜRK 2, ŞENOL 3. OLDU

Isparta Defterdarlığı, 2016 yılı vergi rekortmenlerini açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre, Isparta’da ilk sırayı isminin açıklanmasını istemeyen bir mükellef alırken, 2. sırayı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi hemşehrimiz Ata Basmacı aldı.

641.069,50 TL vergi tahakkuku ile Ata Basmacı Isparta’da 2., ilçemizde 1. oldu.

İnşaat sektörünün ilçemizdeki lider ismi Macit Durutürk, 75.094,96 TL vergi tahakkuku ile ilçemizde 2., Isparta genelinde ise 37. sırayı aldı.

İlçemizin en büyük gıda toptancısı olan Lokman Şenol da 57.476,69 TL vergi tahakkuku ile ilçemizde 3., Isparta genelinde ise 66. sırada yer aldı.

2016 yılı Kurumlar Vergisi kategorisinde ise ilçemizde birinciliği geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Dakduklu Tarım Madencilik Nakliye San. ve Tic. Ltd. Şti. aldı. 136.164,59 TL’lik vergi tahakkuku ile ilçemizde birinci olan firma, Isparta genelinde 48. sırada yer aldı. Bu kategoride ilçemizden başka hiçbir firma Isparta’da ilk yüze giremedi.

Değerli hemşehrilerimiz Ata Basmacı, Macit Durutürk, Lokman Şenol ve Dakduklu firmasını kutluyor, önümüzdeki yıllarda daha üst sıralarda yer almalarını diliyoruz.

Etiketler: » »
Share
3256 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama