• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

Vali GÜNAYDIN’dan VEDA MESAJI

Geçtiğimiz günlerde Resmi Gazete’de yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararıyla Kayseri Valiliği’ne atanan Isparta Valisi Şehmus Günaydın dün bir veda mesajı yayınladı.

Haziran-2016’dan bu yana Isparta Valiliği görevini sürdüren Şehmus Günaydın’ın veda mesajı:

“2016 yılında yayımlanan kararnameyle atandığım Isparta Valiliği vazifemi bugün itibariyle tamamlamış bulunmaktayım. Güller ve göller diyarı güzel Isparta’mızdan Kayseri Valisi olarak hizmete devam etmek üzere ayrılıyorum. Bu görevi şahsıma uygun gören Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı arz ederim.

Bir mülkî idare amiri olarak cennet vatanımızın ilçelerinde ve illerinde Kaymakam ve Vali olarak görev yaparken elimden geldiğince, gücümün yettiği kadar devletime ve aziz milletime hizmet etmeye çalıştım.

Isparta ve Ispartalı hemşehrilerim gönlümde müstesna bir yere sahip olacaktır. Görevim sırasında her zaman için bana destek veren milletvekillerimize, çalışma arkadaşlarıma, kaymakamlarımıza, il genel meclis üyelerine, belediye başkanlarımıza, çok değerli şehit yakınlarımıza, kahraman gazilerimize, köy ve mahalle muhtarlarımıza, Isparta için gayretlerini esirgemeyen değerli basın mensuplarımıza ve Ispartalı hemşehrilerime arz-ı veda ederim.”

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.