• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

05 Mart 2018

Uyar’dan iddialı açıklamalar: HEDEF YALVAÇ BELEDiYESi

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Hayri Uyar, geçtiğimiz hafta sonu ilçemizde gerçekleştirilen İlçe Danışma Meclis toplantısı ile ilgili bilgi vererek iddialı açıklamalar yaptı. Ak Parti Şubat ayı Yalvaç İlçe Danışma Meclisi toplantısı, 24 Şubat Cumartesi akşamı İl Başkanı Osman Zabun’un da katılımıyla parti binasında gerçekleştirildi. Toplantıda İlçe Başkanı Hayri Uyar, katılımcılara yönelik slaytlı bir sunum yaptı.

Sunumda Afrin’de operasyona katılan tüm Mehmetçiklerimize başarılar dileyen Uyar, şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize de acil şifalar diledi. İl genel meclis üyeleriyle köy ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini belirten Uyar, onların sorunlarını dinleyip çözüm için gerekli notları aldıklarını aktardı. Ak Parti Isparta İl Başkanı Osman Zabun’da partiler arası ittifakın yerel seçimlerde uygulanmayacağına dikkat çekerek 2019 seçimlerinde Ak Parti olarak tüm belediye başkanlıklarını kazanma hedefiyle hızlı bir çalışma içine girdiklerini ifade etti. Zabun, ayrıca belediye başkan adayı belirleme konusunda da partinin yetkili organlarının ve tabanın görüşlerini çok önemsediklerini söyledi.

Toplantıya katılanlarla soru-cevaplı istişarede bulunan İl Başkanı Zabun, çevremizdeki iç ve dış düşmanlara karşı birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etmemiz halinde ülkemizi hiç kimsenin yıpratamayacağını söyleyerek ertesi ay sonunda danışma meclis toplantısında buluşmak üzere toplantıyı sonlandırdı.

Toplantıyla ilgili bilgi veren Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Hayri Uyar, “Ak Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı olarak tüm organlarımızla, üye ve gönüldaşlarımızla 2019’a hazırlanıyoruz. Üç önemli seçim bizleri bekliyor. Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden ve büyük bir oy oranıyla seçtirmek için tüm gücümüzle çalışacağız. Yalvaç’tan da bu konuda en büyük desteği vermek amacındayız. Milletvekili seçiminde de ittifakla birlikte artık 4-0 yapmak şart olmuştur. Bunların yanında, yerelde de artık AK Parti belediyeciliğiyle Yalvaç’ı tanıştırmak bizim için çok özel ve önemli bir hedeftir. Yalvaç’ı yerelde birinci viteste tutan belediye yönetimleri geleneğini bitireceğiz. 2019 Mart’ında AK Belediyecilik Yalvaç’a gelecek, hemşehrilerimiz belediyecilik hizmetine doyacaktır. Teşkilatlarımızla, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve genel merkezimizin talimat ve hedeflerine odaklandık. Ana kademe, kadın ve gençlik kollarımızla, mahalle ve köy teşkilatlarımızla aynı heyecanla koşturmaya devam edeceğiz. Askerlerimizin canıyla verdiği mücadeleye bizim de siyaseten de en güçlü desteği vermemiz gerekiyor. Tüm arkadaşlarımız ve partililerimiz bu anlayışla gayret gösteriyor. İnşallah, bütün bu hedeflerimize ulaşıp daha büyük hizmetlerin gelmesine vesile olmayı diliyoruz.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.