• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

07 Nisan 2018

UYAR: Hedef Belediye’yi Almak, Yalvaç’ı Ayağa Kaldırmak

Adalet ve Kalkınma Partisi Yalvaç İlçe Başkanı Hayri Uyar, yerel seçimlere bir yıldan az bir süre kaldığını hatırlattı ve teşkilat olarak ilk hedeflerinin Yalvaç Belediyesi’ni tekrar Ak Parti’li yapmak olduğunu ifade etti.

ak1

Parti içi çalışmaları hakkında bilgi veren Uyar, gazetemizi ziyaret ederek önemli açıklamalar yaptı. Bugün Isparta’da gerçekleşecek olan Ak Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katılacaklarını belirten Uyar, “Geçtiğimiz hafta sonu da Yalvaç teşkilatımızda aylık ilçe danışma meclisi toplantımızı yaptık. İlçe teşkilatı binamızda gerçekleşen toplantıya İl Yönetim Kurulu üyelerimiz Mehmet Yücedağ, Okay Karaman ve Yalvaç Koordinatörü Mehmet Ali Erdoğan’ın katılımı ile verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Aylık durum değerlendirmesi yaptığımız toplantımızda partililerimizi gerek parti içi çalışmalarımız gerekse yaklaşan seçimlere hazırlık için neler yapacağımızı konuştuk, partililerimizin görüşlerini aldık.” dedi.

Toplantıda İl Genel Meclisi üyesi İrfan Korkmaz’ın Ak Parti’nin köylerimize verdiği hizmetleri, Kadın Kolları Başkanı Nursel Küçük’ün kadın kollarının çalışmalarını ve Gençlik Kolları Başkanı Kadir Elbengili’nin Gençlik Kollarının faaliyetleri hakkında bilgiler verdiğini belirten Uyar, il yöneticilerinin de çalışmalarında kendilerine verdikleri desteğe teşekkür ettiklerini ifade etti.

Uyar, Ak Parti’nin ve özellikle de Yalvaç teşkilatının yerel seçimler konusunda büyük bir heyecanla çalıştığını belirterek, “Ak Parti’nin verdiği örnek belediyecilik çalışmalarından uzak kalan Yalvaç Belediyesi’ni önümüzdeki seçimlerde inşallah Ak Parti’li yapacağız. Bu heyecan ve azimle çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Partimizin varlık sebeplerinden biri olan ‘Halka hizmet Hakka hizmettir’ anlayışı içinde hizmet veren Ak Belediyecilikle Yalvaç’ı hak ettiği yerlere taşıma gayreti içerisindeyiz. Bunun için teşkilat olarak gece gündüz çalışarak Yalvaç’ı içinde bulunduğu durgun, yorgun ve ne yazık ki her gün kötüye giden görünümünden kurtarıp ayağa kaldıracağız. İnşallah bunu başaracağız.” dedi.

ak3

ak2

MEDION Digital Camera

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.