logo

Udoor’dan Isparta 32 Spor’a maddi destek

Ünallar Grup Udoor İşletmecisi Avukat Ünal Turan’dan Isparta 32 Spor’a maddi destek. Isparta 32 Spor Kulüp Başkanı ve yöneticiler, Turan’a verdiği katkılardan dolayı teşekkür ederek forma hediye etti.

Bu arada dört nesildir mobilya sektöründe var olan Ünallar Grup şimdi tüm Udoor markası ile dünyaya zarafete açılan kapılar üretiyor.

Akdeniz bölgesinin en büyük kapı ve mobilya üreticisi olan başarılı girişimci Avukat Ünal Turan, 16 bin m2 alanında Süleyman Demirel Organize Sanayi Karşısında kurduğu tesise 100 milyonluk yatırım yaptı.

Yalvaçlı başarılı girişimci Avukat Ünal Turan, Isparta’dan doğan bir markayı dünya çapında duyurmayı hedefliyor. Babishhome markasının ardından Ünallar Grup, şimdi de Udoor markasıyla Akdeniz Bölgesinin en büyük kapı üreticileri arasında. 16 bin m2 alanında Süleyman Demirel Organize Sanayi Karşısında kurduğu tesiste 100 milyonluk yatırım yaptı. 35 kişiye istihdam sağlayan başarılı girişimci Avukat Ünal Turan, tam otomasyon makineleriyle 5 ülkeye ihracat yapıyor.

Ayrıca mutfak dolabı ve kapağı üretimi yapan Udoor, Uluslararası Kalite ile Birinci Sınıf Kapılar üreterek hizmet ağını genişletti. 70 kişiye istihdam sağlayan Turan, Isparta 32 Spor’a başarılar diledi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.