• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

24 Mart 2019

TÜTÜNCÜ’YE DESTEĞE YÜZLERCE ARAÇ GELDİ

Seçime bir hafta kala adaylar ve partileri final niteliğinde son büyük organizasyonlarını gerçekleştiriyorlar.

Bu kapsamda, Yalvaç Belediye Başkanı ve MHP Yalvaç Belediye Başkan Adayı Av. Halil Hilmi Tütüncü’ye destek amacıyla düzenlenen araç konvoyu, bugün saat 17.30 civarında Senirkent-Yalvaç yolunun şehir giriş kısmından başlayarak gerçekleştirildi.

Yüzlerce aracın katıldığı konvoyun başında seçim otobüsünün içinden halkı selamlayan Tütüncü’nün yoğun kalabalık araç konvoyu nedeniyle neşeli olduğu gözlemlendi.

Konvoyun yaklaşık iki saat boyunca süren şehir turunu tamamlamasının ardından seçim bürosunda taraftarlarıyla bir araya gelen Tütüncü, burada büyük bir coşkuyla karşılandı.

Bugünkü etkinlikle ilgili gazetemize kısa bir açıklama yapan Tütüncü, “Artık son haftaya girdik, arkadaşlarımız böyle bir araç konvoyu ve şehir gezisi organize etmişler. Onlarla ve halkımızla güzel bir buluşma ve etkinlik oldu. Araçlarıyla, kendi imkanlarıyla konvoya katılan, çoluk çocuk demeden pazar gününü bize ayıran kıymetli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Çalışma arkadaşlarıma ve ekibime çok teşekkür ediyorum. Bizlere, Yalvaç’ın geleceğine sahip çıkan, destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki pazar günü de ikinci dönemin onayını halkımızdan alarak yolumuza devam edeceğiz. Herşey güzel Yalvaç’ımızın geleceği için, çok teşekkür ediyorum.” dedi.

İşte araç konvoyundan iki ayrı video görüntüsü:

Ömer Özgül paylaştı: 24 Mart 2019 Pazar

TC Ramazan Sarıpınar paylaştı: 24 Mart 2019 Pazar

 

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.