• MODA YAPI

logo

30 Temmuz 2020

TÜTÜNCÜ: Uyarıları dikkate alalım, bu belayı çabucak defedelim

Yalvaç Belediyesi, coronovirüsle mücadele için  temizlik  çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
Yalvaç Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Belediye İtfaiye biriminde görevli ekipler yoğun kullanım alanları olan Çınaraltı Mevkii, Devlethan ve Hamidiye Camiilerinin bahçeleri başta olmak üzere tüm yolları ve kaldırımları dezenfektanlı ve köpüklü suyla yıkarken, dezenfekte ekipleri de giyim mağazaları, marketler, berberler, kuaförler, beyaz eşya mağazaları, mobilya mağazaları, eczaneler, bankalar ve birçok işyerini dezenfekte etmeye devam ediyor.
İşyerleri ve kapalı alanlar özel ilaçlama cihazları ile dezenfekte edilerek holderler ile de yaz aylarında yapılması gereken larva ve sinekle mücadele edilirken diğer yandan mahalle ve sokakların ilaçlaması yapılıyor.
Yalvaç Belediye Başkanı Av. Halil Hilmi Tütüncü de konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada halkımızdan Coronavirüs mücadelesi için yapılan uyarıları dikkate almalarını istedi. Tütüncü, “Belediyemiz ve tüm kamu kurumlarımız olarak ilçemizdeki vatandaşlarımızın sağlıklarını korumak amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın da “Maske – Sosyal Mesafe – Bireysel Temizlik” kurallarına titizlikle riayet etmelerini rica ediyoruz. Sağlık Bakanlığımızca belirlenen kurallara uyulduğu takdirde Allah’ın izniyle bu belayı kısa sürede def edecek ve özlediğimiz günlere en kısa zamanda kavuşacağız” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.