• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

08 Nisan 2018

Türkoğlu’nun miniklerinden Yüksekova’ya anlamlı hediye

İlçemiz merkezinde faaliyet gösteren Türkoğlu Anaokulu’nun minik öğrencileri, anlamlı bir sosyal sorumluluk çalışmasına imza attılar.

Türkoğlu Anaokulu öğretmenlerinden Nagihan Asker ve sınıfı tarafından “Oyuncağım Oyuncağın Olsun” projesi, öğrenci velileri ve okulun desteğiyle hayata geçirildi. Bu kapsamda, Hakkari’nin Yüksekova ilçesine bağlı Bataklı Köyü’nde bir öğretmene ulaşan Asker, orada anaokulunda eğitim gören 18 öğrencinin hepsine ayrı ayrı zeka oyunu temin etti. Öğrencilerin de kendi oyuncaklarından süslemeler yaparak ürettikleri oyuncaklar, kendi evlerinden getirdikleri oyuncaklarla büyük bir koliye ulaşan bu hediye paketi geçtiğimiz cuma günü, Yüksekovalı minik kardeşlerine ulaşmak üzere yola çıkarıldı.

Türkoğlu Anaokulu Öğretmeni Nagihan Asker, çocukların böyle bir paylaşımda bulunmak için çok istekli olduğunu, böyle bir projeyle paylaşma ve birliktelik duygusunu güçlendirmeyi hedeflediklerini belirterek, “Bu projede katkı koyan başta güzel yürekli öğrencilerime, öğrenci velilerimize, Okul Müdürümüz Ali Dündar’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Biz de Nagihan öğretmeni ve kocaman yürekli minik öğrencilerini kutluyor, bu tür projelerin daha çok ve yaygın şekilde üretilmesini diliyoruz.

turkoglu1 turkoglu2 turkoglu3 turkoglu4 turkoglu5 turkoglu6

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.