• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

09 Mart 2018

“Türkiye’yi Ağlatan Yazar”dan Konferans

alisan-kapaklikaya-yalvac2

Yalvaç Belediyesi Kültür Sanat faaliyetlerine devam ediyor. Belediye son olarak, “Siyah Pantolon Hikayesiyle Türkiye’yi Ağlatan Yazar” olarak tanınan Eğitimci Yazar ve NLP Uzmanı Alişan Kapaklıkaya’yı Kadınlar Günü etkinliklerinde konferans vermek üzere ilçemize davet etti.

Kadınlar Günü’nün kutlandığı 8 Mart Perşembe günü bir başka ilçede konferansı olduğu için 7 Mart 2018 Çarşamba günü Yalvaç’a gelen Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya aynı gün saat 16.00’da Belediye Kültür Merkezi Düğün Salonu’nda kendisini bekleyen yüzlerce kadına “Aile İçi İletişim” konulu bir konferans verdi. Kapaklıkaya’nın konferansı salonu dolduran Yalvaç’lı Kadınlar tarafından oldukça yoğun ilgiyle izlendi.

Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü de eşi ile birlikte izlediği Kadınlar Günü programında yaptığı konuşmada bu özel günü herkesten önce cefakar Türk Kadınının hak ettiğini belirterek, “Başta Türk Kadını olmak üzere tüm Dünya kadınlarının Kadınlar Günü’nü kutlarken davetimizi kırmayıp ilçemize gelen değerli yazar Sayın Kapaklıkaya’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Yazar Alişan Kapaklıkaya, yaklaşık iki saat süren konferansın ardından bir de imza etkinliği düzenledi. Büyük ilgi ile karşılaşan Kapaklıkaya, okurları ile hem sohbet etti hem de kitaplarını imzaladı.

Konferans Başkan Halil Hilmi Tütüncü ve eşi Tuğba Tütüncü’nün Yazar Kapaklıkaya’ya Yalvaç’a özgü hediye takdimleriyle son buldu.

alisan-kapaklikaya-yalvac5

alisan-kapaklikaya-yalvac6

alisan-kapaklikaya-yalvac4

alisan-kapaklikaya-yalvac3

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.