• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

Türkiye Sakatlar Derneği Yalvaç Şubesi 10 Yaşında

İlçemizde engelliler ve ailelerinin sorun ve haklarının dile getirilmesi konusunda aktif bir sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Sakatlar Derneği’nin 10. yılı sade bir törenle kutlandı.

Derneğin 10. yıl kutlaması ve 4. genel kurul toplantısı Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi’nde gerçekleştirildi. Toplantıya, dernek üyeleri, engelli kardeşlerimiz ve aileleriyle birlikte, Yalvaç Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ümit  Burçakbaş, Yalvaç SHM personeli ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nden de görevli hizmet uzmanı katıldı.

Yalvaç SHM araçlarıyla dernek üyesi engelliler ve ailelerinin toplantı mekanına ulaşmaları sağlandı.

Toplantı ve kutlama için açıklama yapan Dernek Başkanı Çağlar Özyiğit şunları söyledi: “Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Yönetim Kurulu Başkanımız Boğaçhan beye teşekkür ederim.  Bize  sponsor oldu  ve toplantımızı Yalvaç Şubesi’nde yaptık, sınırsız içecek, yiyecek, ne istersek verdiler, çalışan güleryüzlü bütün personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Yıldönümü pastamızı yapan Melissa Pastanesi  sahibi Ahmet beye, Yalvaç Kaymakamımıza ve her zaman yanımızda olan  Isparta Valimiz Sayın Şehmuz Günaydın’a teşekkür ederiz. Genel kurul toplantısı sonucu, arkadaşlarımızın desteğiyle yeniden güven tazeledik. Bu dernek benim değil, hepimizin, bütün engelli arkadaşlarımızın derneği, biz bir aileyiz, üyemiz olsun olmasın tüm engelli arkadaşlarımın yanındayız.” dedi.

Biz de özveriyle çalışan dernek yönetimini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

caglar2

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.