• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

18 Nisan 2019

Turizm Haftası’nda Yalvaç üç önemli turizmciyi ağırladı

Her yıl 15-22 Nisan tarihlerinde kutlanan Turizm Haftası nedeniyle Yalvaç MYO’da düzenlenen panele, turizm sektöründen üç önemli konuşmacı katılım gösterdi.

Yalvaç MYO tarafından düzenlenen Turizm Haftası etkinliği, ilk olarak “Turizmde Yeni Trendler” konulu bir panel ile başladı. Moderatörlüğünü Yalvaç MYO Müdürü Doç.Dr. Ömer Kürşad Tüfekci’nin üstlendiği panelde, Side Resort Otel Genel Müdürü Şahin Turan, Z Hoteller Genel Koordinatör Müdürü Feridun Ergün, Marina Bay Göcek Otel Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Tatar birer konuşma yaptılar. Panelde Turizmde Kariyer, Sosyal Medya, Yeni Turizm Trendleri ve Teknolojinin Turizme Etkileri konuları işlendi.

Oldukça verimli geçen panel sonunda panelistler tarafından katılımcılara mobil uygulama üzerinden 10 soru yöneltilerek doğru ve hızlı cevap veren ilk 3 öğrenciye Side’de otelde 2 günlük tatil hediye edildi.

Panelin sonunda Yalvaç MYO tarafından başlatılan proje kapsamında Her Konuk İçin Hatıra Ormanına Birer Fidan dikildiğine dair belge takdim eden Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü de katılımcılara teşekkürlerini iletti. Panelin devamında Aşçılık Programı tarafından hazırlanan resepsiyon gerçekleştirildi.

Etkinliklerin bir diğer ayağı, yoğun katılımın olduğu Yalvaç Müzesi ve Pisidia Antik Kenti gezileri oldu.

Okul Müdürü Tüfekci, katılımcı konuklara, organizasyonu gerçekleştiren hocalara, personele, Başkan Halil Hilmi Tütüncü’ye ve katılan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.