• osman-köse

logo

24 Haziran 2022

TOBB Anaokulu Protokolü imzalandı

İlçemizde eksikliği hissedilen tam teşekküllü anaokulu projesi için, Yalvaç Kaymakamı Haluk Şimşek ve Oda Başkanı Yalçın Kurucu tarafından imzalanan protokol ile resmi adımlar atıldı.

Kaymakamlık makamında 24 Haziran 2022 Cuma günü saat 11.00’de gerçekleşen imza töreninde Yalvaç Kaymakamı Haluk Şimşek, Yalvaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Necdet Erol, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yalçın Kurucu hazır bulundu.

Protokole göre, Görgü Bayram Mahallesi’nde İmam Hatip yerleşkesi içerisinde yapılacak tam modern anaokulu projesinde 6 adet derslik, yemekhane, çok amaçlı salon, atölye ve oyun alanları yer alacak.

İmza töreni sonrasında Yalvaç Kaymakamı Haluk Şimşek yaptığı açıklamada, “Oda Başkanımız Yalçın Kurucu’nun özverili çalışmalarını takip ediyorum, tam teşekküllü anaokulunun Yalvaç’a kazandırılması için yapmış olduğu çalışma ve desteklerinden dolayı Başkan Yalçın Kurucu’ya ve yönetimine teşekkür ederim.” dedi.

Yalvaç TSO Başkanı Yalçın Kurucu da protokol töreninde yaptığı açıklamada, “Öncelikle TOBB Anaokulu, ilçemize ve çocuklarımıza hayırlı olsun. Projenin memleketimizde hayata geçmesini sağlayan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve yönetim kuruluna teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yine okulun Yalvaç’ımıza kazandırılmasında yanımızda olan ve desteklerini her zaman hissettiğimiz Yalvaç Kaymakamı Haluk Şimşek ve Milli Eğitim Müdürümüz Necdet Erol’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana vaatlerimiz arasında bulunan TOBB okulunu ilçemize kazandırmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bölgemizin gelişmesi ve bu tür yatırımların çoğalması için durmadan yorulmadan çalışıyoruz, bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Biz de anaokulunun ilçemize kazandırılması konusunda katkı sunan başta Yalçın Kurucu olmak üzere tüm ilgililere teşekkür ediyor, ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.