• osman-köse

logo

31 Ocak 2018

Yalvaç Terziler Odası’nda Rüştü Döklü 4. Kez Başkan…

Bugün Yalvaç’ta iki esnaf odasında genel kurul heyecanı vardı. Bugün ilk olarak Yalvaç Terziler, Hazır Elbiseciler, Kahveciler Esnaf Sanatkarlar Odası genel kurulu yapıldı. Rüştü Döklü dördüncü kez başkanlığa getirildi.

Genel kurula Yalvaç Belediye Başkanı H.Hilmi Tütüncü, Yalvaç Vergi Dairesi Müdürü Talip Şahan, Yalvaç ESSKK Başkanı Sürmeli Yağcı, Ak Parti İlçe Başkanı Hayri Uyar, Yalvaç’taki diğer meslek odalarının başkanları ve çok sayıda üye katıldı.

Yalvaç Belediye Kültür Merkezi Düğün Salonunda çoğunluğun sağlandığının görülmesi üzerine saat 11.00’de başlayan genel kurulda gündem maddeleri arasında yer alan yönetim ve denetim kurulu seçimine geçildiğinde halen oda başkanlığı görevini yürüten Rüştü Döklü dışında aday olmadığı görüldü ve yapılan seçimde Döklü, tekrar bu göreve seçildi. Genel kurulun sonunda oda başkanlığı tarafından katılanlara yemek ikramı yapıldı.

395 üyeden 232’sinin katılımıyla gerçekleşen genel kurulda yapılan seçim sonunda oluşan Yalvaç Terziler, Hazır Elbiseciler, Kahveciler Esnaf Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu asil üyeliklerine,

Rüştü Döklü, Tahir Dülgerbaki, Mevlüt Gümüşbaş, Necati Şenerkek, Feridun Köstüklü, Necmi Burdurlu ve Gökhan Aksu seçilirken Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine Birol Saruhan, Uğur Kucur, Emin Çakmak, Yasin Bilici, M.Yılmaz Çıbıkçı, Lütfi Metin ve Salih Sücüllülü seçildi.

Denetim Kurulu asil üyeliklerine ise Döne Ünver, Emre Sarıpınar ve Serkan Erten, Denetim Kurulu yedek üyeliklerine de Adile Çetinkaya, Mehmet Kılınçlı ve Ozan Yüncü seçildiler.

Seçimler sonunda 4. dönem üstüste Yalvaç Terziler, Hazır Elbiseciler, Kahveciler Esnaf Sanatkarlar Odası başkanlığına seçilen Rüştü Döklü, oda üyelerine kendisine gösterilen güvenden dolayı teşekkürlerini ifade eden bir konuşma yaptı.

terz4

terz3

terz2

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.