• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

17 Nisan 2017

SÜREYYA SADİ BİLGİÇ’TEN YALVAÇ’A ÖZEL TEŞEKKÜR

Türkiye, anayasa değişikliği referandumundan Evet sonucunun alınmasıyla yeni bir sürece girerken, Isparta’da halk oylaması sürecinin belki de en çok çalışan ismi olan Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’ten Yalvaç’a teşekkür açıklaması geldi.

Gazetemize özel demeç veren Bilgiç, “Türkiye çok önemli bir dönemeci Allah’ın izniyle geçti. Bundan sonra daha çok çalışmamız gereken bir döneme giriyoruz. Halkımızın bu desteği, bu teveccühü çok kıymetli, tarih bunun ne kadar kıymetli olduğunu yazacaktır. Isparta ve Yalvaç, ülkemizin bu önemli dönemecinde üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. Ak Parti’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a olan inancını, sevgisini, saygısını ve desteğini hiç bir zaman esirgemeyen tüm hemşehrilerime şahsım, partim ve ülkem adına teşekkür ediyorum. Tüm teşkilat mensuplarımıza, partililerimize, bize oy veren tüm vatandaşlarımıza, bize oy vermedikleri halde olgun ve sorunsuz bir seçim sürecinin yaşanmasını sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte daha güzel işler başaracağız. Hemşehrilerime selam ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Yaklaşık iki ay boyunca gecesini gündüzüne katan ve propaganda sürecinde inanılmaz bir performans sergileyen Milletvekilimiz Süreyya Sadi Bilgiç’i kutluyor, memleketimize hizmet yolunda başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.