• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

15 Nisan 2021

Süreyya Bilgiç’ten Yalvaç’a sessiz sedasız ziyaret

Ak Parti Isparta Milletvekili, TBMM Başkan Vekili Süreyya Sadi Bilgiç, bugün akşam üzeri saatlerinde ilçemize sessiz sedasız bir ziyaret gerçekleştirdi.

Alınan bilgiye göre, Ankara’dan Isparta’ya geçen Bilgiç’in memleketi Ş.Karaağaç’ın ardından ilçemiz Yalvaç’a kısa zamanlı bir ziyaret gerçekleştirdiği öğrenildi.

Çınaraltı’nda Ak Parti İlçe Başkanı Alperen Özer ve yönetim kurulu üyeleri ile Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü tarafından karşılanan Bilgiç’in kısa bir süre Çınaraltı’nda bulunduktan sonra Anlatan Meydan’da bulunan banklarda oturarak kısa süre sohbet ettiği öğrenildi.

Beraberinde İl Özel İdaresi Sekreteri Mahmut Zadeoğlu ile bulunan Bilgiç’in Ak Parti teşkilatını ziyaret etmeden kısa süreli sohbetin ardından Yalvaç’tan ayrıldığı öğrenildi.

Son dönemlerde Yalvaç’a olan soğuk tavrıyla dikkat çeken Bilgiç’in MHP’li Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’yle oldukça sıcak diyaloglar içerisinde olduğu gözlemlenirken, bu sıcak diyaloğun ilçemiz için hizmete dönüşmesi temenni edildi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.