• osman-köse

logo

16 Temmuz 2021

SP’nin “Geçim İttifakı” Ziyaretleri Sürüyor

Geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi genel merkezinin talimatıyla ilçemizde de başlatılan “öncelik seçim ittifakı değil geçim ittifakı” konulu çalışması kapsamında SP ilçe yönetimi bu kez YALTSO’yu ziyaret etti.

“Geçim İttifakı” adı verilen çalışmayla ilgili olarak toplumun tüm kesimleri ile buluşmayı hedeflediklerini belirten SP İlçe Başkanı Hasan Aksoy, son olarak Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Oda Başkanı Yalçın Kurucu ve yönetim kurulu ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını bildirdi.

Aksoy, “Hepimizin ortak bir derdi var. Evlerde kaynamayan tencerenin, ay sonunda gelen faturaların, ağır vergilerin, hayatı yaşanmaz kılan hayat pahalılığının ve ekonomik çıkmazların getirdiği; geçim derdi. Bu kapsamda ziyaretlerimiz ve temaslarımız devam ediyor. Yalvaç İlçe Teşkilatı olarak Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduk. Sanayicimizin, tüccarımızın sorunlarını bir de kendilerinden dinledik. Yalvaç Organize Sanayi Bölgesi hakkındaki son gelişmeleri detaylı olarak öğrendik. Kendileri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler, ilçemiz yararına yapılacak her türlü çalışmaya katkıda bulunacaklarını ifade ettiler. Yönetim Kurulu başkanı sayın Yalçın Kurucu ve personeline misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Etiketler: »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.