• osman-köse

logo

25 Haziran 2022

Songür:  “Erken ya da zamanında seçime hazırız”

İyi Parti Isparta İl Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı Refik Songür, cuma günü siyasi çalışmalar için geldiği ilçemizde gazetemiz bürosunu da ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

İyi Parti olarak erken ya da zamanında yapılacak bir seçim için her türlü hazırlıklarını tamamladıklarını belirten Songür, İyi Parti teşkilatlarının Isparta merkezde ve ilçelerde iktidar yürüyüşüne hazır olduklarını ifade etti.

Türkiye’nin seçim sürecine girdiğine değinen Songür, “Seçim ne zaman yapılırsa yapılsın biz hazırız. İyi’lerin iktidarı için geri sayım sürüyor. Ancak, ekonomik krizin gelmiş olduğu boyut, seçim geciktikçe faturayı büyütüyor ve ne yazık ki faturayı bir avuç zengin değil, halkımız ödüyor. Çarşı pazar yanıyor, tarımdan sanayiye her sektörde büyük bir sıkıntı yaşıyor halkımız. Bu tabloyla bir yıl daha geçirmeye Türkiye ekonomisi dayanamaz. Bu nedenle, biz seçimin bir an önce yapılmasının memleket hayrına olduğunu düşünüyoruz. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Isparta’mızda da partimizin büyüme trendi büyük bir ivmeyle devam ediyor. Yalvaç ilçemizde de güzel bir yükseliş içesinde olduğumuzu, partimize gösterilen ilgiden anlıyoruz. İnşallah Türkiye’de, Isparta’da ve Yalvaç’ta birinci parti olmayı hedefleyerek çalışıyoruz. Çünkü, Türkiye’nin İYİ’lere ihtiyacı var. Bizim ülkemize, Isparta’mıza ve Yalvaç’ımıza hizmet borcumuz var. Partimizin çalışmalarına hem vatandaşlarımızın hem de sizlerin verdiği desteğe de teşekkür ederiz.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.