• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

10 Ocak 2019

Sınavı başaran galericiler belgelerini aldılar

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik Belgelendirme A.Ş. tarafından yürütülen mesleki yeterlilik belgeleri dağıtımları tüm hızıyla devam ediyor.

Odadan verilen bilgiye göre, Motorlu Kara Taşıtları Sınavı Seviye 5 olmak üzere Mesleki Yeterlilik Sınavı sınava giren 25 kursiyerden 18’i başarılı olurken, 7 kursiyerin yazılı ve uygulama olmak üzere sınav tekrarı yapacakları kaydedildi.

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda yapılan mini törende, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu, belgeleri almayı hak kazanan kursiyerlere belgelerini teslim ederek, ticari hayatlarında başarılar diledi.

Başkan Kurucu, törende “İyi ki YALTSO var iyi ki bu sertifikaları ilçemizde tamamlayabiliyoruz, Seviye 5 Galericilik sertifikalarının ikincisinin başvurularını tamamladık en kısa zamanda telafi sınavı ile birlikte bitireceğiz, yeni yürürlüğe giren emlakçılık yeterlilik sertifikası için başvuruları almaya başlayacağız. Bunlarla sınırlı değil, bölgemizin ihtiyacı olan her türlü eğitimi ve sertifikayı başvurularınız olması durumunda vermeye hazırız.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.