• osman-köse

logo

24 Ocak 2018

Şekerbank’tan Yalvaç TSO üyelerine 60 aya varan vade ve düşük faizli kredi imkanı

Şekerbank’tan KOBİ’lere 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli finansman Şekerbank, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı.

Banka, protokol kapsamında, KOBİ’lere 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli 60 aya varan vadelerle finansman sağlıyor.

Şekerbank Yalvaç Şubesi ile Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası arasında protokol imzalandı. Protokol, Şekerbank Yalvaç Şube Müdürü Murat Tamay ile Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nuri Dirik arasında imzalandı. Protokol ile Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olan KOBİ’ler, 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli 60 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Murat Tamay: “Anadolu’daki üretenlerin yanındayız”

Şekerbank Yalvaç Şube Müdürü Murat Tamay protokolün imza töreninde yaptığı konuşmada, 64 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu’daki üretenlerin yanında olduklarını belirterek, “Türkiye’nin kalkınmasında büyük rol oynadığına inandığımız KOBİ’lerin, Şekerbank’ın desteği ile büyümesini ve onların bankası olmayı istiyoruz. Bu doğrultuda hazırladığımız paket ile KOBİ’lere, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyoruz.” dedi.

Nuri Dirik: “Protokolü tüm üyelerimizle birlikte destekliyoruz”

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nuri Dirik de Şekerbank’ın KOBİ’ler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nın bu protokolü desteklediğini ifade etti. Dirik, “Üretene finansal destek sağladığı için Şekerbank’ı kutluyorum” dedi.

İşte imzalanan protokol:

seker

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.