• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

Sağlık Görevlilerinden “TÜRKÜLERLE SAĞLIK” Konseri

Büyük çoğunluğunu Yalvaç Devlet Hastanesi görevlileri ile Yalvaç MYO personelinin oluşturduğu “Sağlık Korosu” tarafından dün gece sevilen türkülerin seslendirildiği bir konser gerçekleştirildi.

 

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kılınçarslan Yerleşkesi bahçesinde saat 20.30 sıralarında başlayan konsere Yalvaç Kaymakam vekili Vali Yardımcısı Haluk Şimşek, Isparta Milletvekili Recep Özel, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, Yalvaç Belediye Başkanı H. Hilmi Tütüncü, Yalvaç Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ceyhun Coşkun, MHP İl Başkanı Basri Sönmez, Ak Parti  İlçe Başkanı Alperen Özer, MHP İlçe Başkanı A. Osman Sönmez, Senirkent Belediye Başkanı Kadir Heybeli, Atabey Belediye Başkanı Tevfik Atasoy, İl Genel Meclisi üyeleri, kurum amirleri, sivil toplum örgütleri temsilcileri ile Yalvaç’ta yükseköğretim başta olmak üzere birçok eğitim kurumuna yardımları ile bilinen hayırsever işadamı Mustafa Büyükkutlu ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Yalvaç Devlet Hastanesi Acil Servis Sorumlusu Oğuz Karataş’ın sunumu ile başlayan konserde görev alan sağlık görevlileri: Koro şefi KBB Uzmanı Op.Dr. Meltem Demirdağ Çevikkan, Koristler: Melek Komsuoğlu, Büşra İnandı, Hanife Demirtaş, Serpil Büyükünsal, Serpil Şenol, Hilal Kağızmanlı, Kübra Duran, Emine Biben, Ümit Karakurt.

Konsere sazları ile hayat verenler ise: Yalvaç MYO’dan Öğr.Gör. Halit Toptaş, Abdülkadir Şenbahçe, Turgut Şenbahçe ile Mehmet Arkılıç, Ömer Öztürk ve Fatih Göçmen.

Konser sonunda kısa bir açıklama yapan Yalvaç Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Ceyhun Coşkun,Hastanemiz KBB Uzmanı sayın Op.Dr.Meltem Demirdağ Çevikkan şefliğinde hastanemiz  personeli ve Yalvaç Meslek Yüksek Okulu’nun kıymetli öğretim görevlilerinin desteği ile kurulan koromuzun ilk konserinin başarı ile vermiş ve katılan izleyicilere unutlmaz bir gece yaşatmıştır. Konserimize emeği geçen herkese ve katılan izleyicilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.