Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
17 Ocak 2018

SAĞIR YOLUNDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Yalvaç’ı Afyonkarahisar’ın Çay ilçesine en kısa şekilde ulaştıran güzergahlardan biri olan Sağır yolunda geçtiğimiz aylarda İl Özel İdaresince başlatılan genişletme çalışmaları soğuk havaya rağmen sürüyor.

yalvac-sagir-yolu1

İl Genel Meclisi Üyesi İrfan Korkmaz’dan alınan bilgiye göre, 2017 yılı sonlarında Isparta Valisi Şehmus Günaydın’ın Yalvaç ziyareti sırasında Köy Muhtarı Aydın Karaca ve İl Genel Meclisi üyesi İrfan Korkmaz’ın talebiyle gündeme gelen Sağır yolu için Vali Günaydın hemen talimat vermiş ve yol genişletme çalışmaları başlatılmıştı.

Genişletme çalışmaları için kayaların patlatılması ve kırılması işlemlerinin halen sürdüğünü belirten İl Genel Meclisi Üyesi Korkmaz, “Sayın Valimizin talimatı ile Sağır yolunda başlayana çalışmalarda güvenlik önlemleri alınarak kayaların patlatılması ve taşların kırılması büyük iş makinaları ile yoğun bir şekilde sürüyor. Hava şartları elverdiği ölçüde çalışmalar ara verilmeden devam edecek ve inşallah en kısa sürede tamamlanacak, Yalvaç’tan Çay ilçesine ve Afyonkarahisar’a en kısa sürede ulaşım sağlanabilecek, mesafe yaklaşık 70 km.’ye kadar düşecek. Başta sayın Valimiz, İl Özel İdaresi yetkilileri olmak üzere çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

yalvac-sagir-yolu3

yalvac-sagir-yolu4

Share
2211 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama