• MHP Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Kadir MİNNET

logo

28 Aralık 2022

Saadet Partisi’nden DP’ye ziyaret

Saadet Partisi Yalvaç İlçe Başkanı Hasan Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri, Demokrat Parti Yalvaç ilçe teşkilatını ziyaret etti. Saadet Partililer, Rampalı Çarşı’daki ilçe teşkilatında Demokrat Parti Genel İdare Kurulu üyesi Durmuş Karip ve İlçe Başkanı Fatih Durutürk ile yönetim kurulu tarafından karşılandı.

Durmuş Karip ve Fatih Durutürk, ziyaretten memnuniyetlerini dile getirirken, Başkan Durutürk, “Milli İttifakı olarak hedefe kilitlendik, 6’lı masayı dağıtmak gayretinde olanlara fırsat vermeden yolumuza devam edeceğiz. Zaten bu masayı dağıtan olursa, vebal altına girmiş olur; bunca zamandır sarfedilen gayretli çalışmaları heba etmiş olur.” dedi.

Demokrat Parti GİK üyesi Karip de, ziyaretten memnuniyeti belirterek genel başkan Gültekin Uysal ile telefonda canlı bağlantı yaparak Saadet Partisi ilçe teşkilatının ziyaretinden bahsederek duygularını sordu. DP Genel Başkanı Uysal da, Saadet Partisi heyetine hoşgeldiniz diyerek memnuyetini ifade ettikten sonra, “Birlik ve beraberlik içinde çalışmalıyız.” dedi. Saadet Partisi İlçe Başkanı Aksoy da genel başkan Uysal’a teşekkür ederek iyi niyetlerine katıldığını belirterek teşekkür etti.

Telefon görüşmesinden sonra söz alan Aksoy, “Toplumda oluşturulmaya çalışılan kutuplaşmaya karşı 6’lı masa olarak güzel bir çalışma ortaya koyduk. Farklı dünya görüşlerimize rağmen genel başkanlarımızın üstün gayretleriyle adalet, hakların korunması, demokrasi, yolsuzluk ve adam kayırma, güçler ayrılığı ve güçlendirilmiş parlamenter sistem gibi önemli konularda altı parti olarak ilke anlaşması yaptık. Bu birlikteliğin doğal sonucu olarak önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde sandık kurulu oluşumu başta olmak üzere çalışma ve hazırlıklarda işbirliği yaparak sonuca ulaşmalıyız.” dedi.

Ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi. SP İlçe Başkanı Hasan Aksoy ve arkadaşları misafirperverlikleri nedeniyle Demokrat Parti GİK üyesi Durmuş Karip ve ilçe başkanı Fatih Durutürk ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek parti binasından ayrıldılar.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.