• MODA YAPI

logo

29 Temmuz 2021

Recep Özel’den Hastane Ek Binası Müjdesi

Dün geldiği ilçemizde dokuz farklı köyü ziyaret ederek vatandaşlarımızın sorun ve isteklerini dinleyen Ak Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, akşam saatlerinde katıldığı “Türkülerle Sağlık” adlı konserde çeşitli müjdeler verdi.

Yalvaç Devlet Hastanesi ve MYO personelinden oluşan Sağlık Korosu’nun verdiği konsere katılan Ak Parti Isparta Milletvekili Özel, konsere verilen arada sahneye gelerek kısa bir konuşma yaptı. Köylere yaptığı ziyaretler nedeniyle konsere geciktiğini belirterek özür dileyen Özel, %90-100 doluluk oranı ile hizmet veren Yalvaç Devlet Hastanesi’nin acil ihtiyacı olan ve uzun zamandır yapılması planlanan ek bina için 8 Eylül’de ihaleye çıkılacağını bildirdi. Özel ayrıca Tomografi cihazının da monte edilme aşamasına gelindiğini, kısa sürede hizmete sunulacağını ifade etti. Özel, “Yalvaç için ne yapsak azdır, Yalvaç bizim sevdiğimiz bir yer, ama siyaseten de zor bir yer. Ama güçlü bir bölge” dedi.

MHP İl Başkanı Basri Sönmez’in de konseri izlediğini belirten Özel, “Cumhur İttifakı olarak Isparta’ya hizmet etme noktasında birbirimize destek olmamız gerek, sen Senirkent’lisin, sen Yalvaç’lısın, sen Aksu’lusun… deme lüksümüz yok. Isparta’nın her noktası bizim için eşittir” dedi.

Milletvekili Özel, ilçemizde özellikle son günlerde yaşanan su sıkıntısına da değinerek Belediye Başkanı H.Hilmi Tütüncü’ye çağrıda bulundu. Özel, “Yalvaç Belediye Başkanımızın da Yalvaç’a daha büyük hizmet etme noktasında da bakın mesela su problemi varmış, bunu sayın Bakanımıza gidelim, İller Bankası’ndan çözelim demiştik, gelin onu bir an önce çözelim, biliyoruz yaz mevsiminde dışarıdan gelen çok ancak hazılıklı olalım, altyapıyı güçlendirme noktasında çalışalım diyoruz, o nedenle çalışan, gayret eden hizmet eden herkese elimizi uzatıyoruz” dedi.

Özel’in konuşmasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.