• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

08 Mart 2019

Recep Özel: Yalvaç Belediyesi Ak Parti’ye emanet edilmeli

Bugün saat 16.00 sıralarında ilçemize gelerek Ak Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı’nda partililerle toplantı yapan Ak Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, partiden ayrılırken gazetemiz bürosunu ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu.

Gazetemizin 51. yayın yılını tamamlayarak 52. yılına girmesi nedeniyle bizleri kutlayan Recep Özel, “Isparta’mızda geçmişi eski birkaç gazeteden birisiniz. Hizmetinizin ve başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

 

MUSTAFA EREN’İ SEÇİN, DESTEK OLMAK BOYNUMUZUN BORCUDUR

Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan adayı Mustafa Eren ve ekibine destek vermek için Yalvaç’a geldiğini ifade eden Özel, “Partide yaptığımız toplantıda tüm ekipte güzel bir heyecan gördüm. Genel seçimlerde her zaman bize en büyük desteği veren Yalvaç’ta, inanıyorum ki, yerel seçimlerde de aynı desteği halkımız bizden esirgemeyecektir. 2009’dan bu yana Yalvaç’ın Ak Parti belediyeciliğine özlem duyduğunu biliyorum. Partimiz pırıl pırıl bir aday ve ekiple Yalvaç halkının karşısına çıkmıştır. İnanıyorum ki, en yüksek destekle Mustafa Eren kardeşimiz Yalvaç Belediye Başkanı olacaktır. Başkan olduktan sonra da her türlü desteği vermek bizim boynumuzun borcudur.” dedi.

 

HASTANE EK BİNASI, KYK YURDU, SENİRKENT-YALVAÇ DUBLE YOLU, YALVAÇ OSB, UCUZ KONUT, ÜNİVERSİTE YATIRIMLARI

Yalvaç’ın temel belli sorunlarına çözüm için gerekli projelerin hazırlandığını ve Ankara’dan bu konuda hangi destek verilmesi gerekiyorsa göreve hazır olduklarını belirten Özel, “Belediyecilikle ilgili güzel projeler hazırlanmış durumda. Arkadaşlarımız çalışmalarında bunları anlatıyorlar, anlatacaklar. Benim bunlara ilave olarak yakın zamanda Yalvaç Devlet Hastanesi’nin ek binasının ihaleye çıkacağı müjdem var. İkinci olarak, KYK’nın 300 kişilik yurdu yapımını başlanması için çalışmalar tamamlanmak üzere. Senirkent’ten Yalvaç’a ulaşan yolun duble yol kapsamına alınması için de güzel gelişmeler. Ucuz konut talebine yönelik başkanımızın çalışması mevcut, halkımıza anlatacaklardır. Bunların yanında Yalvaç Organize Sanayi Bölgesi’nde altyapı çalışmaları ve yer tahsisi aşamasına gelinmesi konusunda Ankara’dan, Isparta İl Özel İdaresi’nden her türlü desteği sağlayacağız. Yalvaç halkı da Ak Partili bir belediye başkanını bize kazandırdığında, bu güçler birleşecek ve en hızlı şekilde OSB’de yatırımcıların yatırımlarına başlaması imkanı doğacaktır. Yalvaç’taki üniversite yatırımları ve yeni okul-bölüm açılmasıyla ilgili de önemli çalışmalar yapılıyor.” dedi.

 

HUZUREVİ YAKINDA HİZMETE AÇILACAK

Yalvaç’ta Büyükkutlu Vakfı tarafından yaptırılan ve açılması için çabaların sürdüğü huzurevi konusuyla ilgili de bilgi veren Özel, “Huzurevimizin hizmete açılması için tek eksiğimiz personel sorunu idi. Bir süredir yürütülen çalışmalarla bu sorunu da aşıyoruz. Bugün yarın alınacak personelle ilgili onay gelecektir. Önümüzdeki günlerde huzurevi hizmete açılacaktır. Bu konuyu sürekli takip ediyorum, rahat olun, en kısa sürede hizmete açılacak.” dedi.

 

2023 VİZYONU ve ATILIMINDAN YALVAÇ’I DAHA ÇOK FAYDALANDIRALIM

Ak Parti’nin 2023 vizyonu çerçevesinde, yepyeni bir hizmet ve atılım dönemine gireceğini belirten Özel, “Bu hizmet kervanına Ak Partili Yalvaç Belediyesi’ni katmamız lazım. Tüm Yalvaç halkına bu konuda sesleniyorum. Gelin anahtarı kilide uyduralım, işlerin önünü açalım. Maceraya gerek yok, gelin Yalvaç Belediyesi’ni bize verin, Mustafa Eren’le Yalvaç’ta en güzel hizmetleri beraber getirelim.” dedi.

Ak Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, beraberinde başkan adayı Mustafa Eren, İlçe Başkanı Alperen Özer, Hüyüklü Belediye Başkan adayı Ahmet Kelek’le birlikte çarşı ve Çınaraltı ziyareti yapmak üzere gazetemizden ayrıldı.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.