• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

21 Eylül 2019

ÖZEL: Köylerimiz Artık Daha İyi Durumda

Adalet ve Kalkınma Partisi Isparta Milletvekili Recep Özel bugün Yalvaç’a gelerek partilileri ve  muhtarlarla bir araya  geldi.

Bugün saat 17.00 sıralarında Ak Parti Yalvaç ilçe teşkilatına gelen Milletvekili Özel’i, AK Parti İlçe Başkanı Alperen Özer karşıladı. Yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri ve Yalvaç’a bağlı köylerin muhtarları ile bir toplantı yapan Özel, köylerimizin önceki yıllara göre daha iyi durumda olduğunu belirtti.

Özel toplantının başında henüz tanışmadığı muhtarlar bulunduğunu söyleyerek göreve yeni gelen muhtarlarla tanıştı. Yalvaç’ta muhtarların yarısının değiştiğini öğrenen Özel, “31 Mart seçimlerinde göreve gelen tüm muhtar arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Bunu daha önce köylerinize gelerek yapmam gerekirdi ancak elimizde olmayan bazı olumsuzluklar nedeniyle yapamadık. Şimdi eksikliklerin, taleplerin neler olduğunu hepinizi tek tek dinleyip öğreneceğiz. Elbette taleplerin sınırı yok, olamaz da her zaman daha iyisini talep etmek en doğal hakkınız, ancak imkanlarımız ölçüsünde hakkaniyetle bu işi götürebilmek önemli. Burada şunu da belirtmeden geçemeyeceğim, köylerimiz 15-20 yıl öncesine göre çok daha iyi durumda ve sorunlar daha azalmış durumda. Sadece belediye teşkilatı kapanarak köye dönüşen yerlerde biraz sıkıntı var, bunlar da çözülemeyecek sorunlar değil, birazdan hepinizi dinleyeceğiz” dedi.

Özel’in Yalvaç ziyaretiyle ilgili diğer gelişmeler ÖZYALVAÇ’ta…

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.