• MODA YAPI

logo

Bölgeye hizmet verecek asfalt plenti Dedeçam’a kuruluyor

Konya-Isparta Karayolunu yapacak KA TASARIM’a ait asfalt plenti ilçemize bağlı Dedeçam Köyü’ndeki taş ocağı alanına kuruluyor.

Isparta İl Özel İdaresi tarafından yapımı planlanan köy yollarının asfaltlanması için de malzeme alınacak plentin kısa süre içerisinde kurulması ve bölgeye hizmet vermesi bekleniyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Ak Parti Isparta İl Genel Meclisi Üyesi İrfan Korkmaz, ilgili firmanın kısa süre içerisinde asfalt plenti montajını tamamlayacağını ve köylerimiz için gerekli malzemenin buradan temin edilerek programdaki bütün köy yollarının sıcak asfaltının yapılacağını kaydetti.

Konuyla ilgili bilgi veren Korkmaz, “Konya-Isparta karayolunu yapacak KA Tasarım firmasının Dedeçam Taşocağında asfalt şantiyesi plent kurma çalışmaları devam ediyor. Program dahilinde Yalvaç, Şarkikaraağaç ve Yenişarbademli sıcak asfalt çalışmaları Ekim ve Kasım aylarında tamamlanarak köylerimizin hizmetine sunulacaktır.

Köylerimize verilen sözlerin tutulmasında büyük katkısı olan başta TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız Süreyya Sadi Bilgiç, Valimiz Şehmus Günaydın, İl Genel Meclis Başkanı ve üyelerimize, genel sekreter ve yardımcıları ile özel idare kurum müdürleri ve bütün çalışanlarına teşekkür ediyoruz.” dedi.

2

3

4

5

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.