Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat
  • UYAROĞLU SARRAF

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
23 Ekim 2017

OSMAN ZABUN: SEKTİOĞLU PARTİMİZİ KONGREYE GÖTÜRECEK

Geçtiğimiz cuma günü Ahmet Sektioğlu’nun istifasını açıklamasının ardından karmaşa yaşanan Ak Parti İlçe Başkanlığı’nda duruma İl Başkanı Osman Zabun el koydu ve partiyi kongreye Ahmet Sektioğlu’nun götüreceğini duyurdu.

Ak Parti İl Başkanı Osman Zabun, pazar akşamı Ahmet Sektioğlu’nun çağrısıyla Yalvaç İlçe Teşkilatı’nda toplanan partililerle görüştü. Zabun’un ziyareti öncesinde kısa bir açış konuşması yapan Başkan Ahmet Sektioğlu, “Bildiğiniz gibi geçtiğimiz perşembe günü il başkanlığımıza istifa dilekçemi sundum. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda destek olan tüm partili arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Sayın başkanımıza hoşgeldiniz diyor sözü ona bırakıyorum.” dedi.

Ahmet Sektioğlu’ndan sözü alan Ak Parti İl Başkanı Osman Zabun, başkana teşekkür ederek başladığı konuşmasında, göreve geldiği günden bu yana Sektioğlu ve teşkilatın yaptığı işlerin düzgün ve yerinde olduğunu belirterek, “Değerli başkanımız geldiği günden bugüne yaptığı çalışmalarla Yalvaç’ta partimizin çıtasını oldukça yükseltmiştir. Gerek parti çalışmalarıyla gerekse seçimlerde partimizin aldığı sonuçlarla başarılı bir dönem geçirmiştir. Görevi aldığından bu yana % 45, % 55 ve % 60’lık seçim performansıyla hem il hem de ülke ortalamasının üzerine partimizi çıkarmıştır. Bundan sonra gelecek arkadaşların bu çıtayı daha da yukarıya taşımaları gerekiyor. Bu çalışmalarından ve gayretinden dolayı kendisine ve ekibine partimiz adına çok teşekkür ediyorum. Biz kendisinden ve çalışmalarından memnunduk Ancak, Ahmet hocam çok duygusal bir yapıya sahip. Kendisi, aday olmayacak, ama kongreye partimizi götürecek ve emaneti kendisinden sonraki arkadaşa devredecektir.” dedi.

Konuşmanın ardından geçilen soru-cevap kısmında partililerden gelen soruları cevaplayan Başkan Zabun, daha sonra tek tek ve grup grup partililerle görüştü. Başkan Zabun’un görüşmelerin sonunda Ahmet Sektioğlu ile baş başa görüştüğü ve yeni başkan seçenekleriyle ilgili fikir alış verişinde bulunduğu öğrenildi.

Etiketler: » » » »
Share
1627 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama