• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

ORDUMUZA BİR DESTEK DE MISIRLI’DAN

Türk Silahlı Kuvvetleri’mizin sınır içi ve sınır ötesinde yürüttüğü operasyonlara, Türk milleti, karınca kararınca, elinden, dilinden, gönlünden ne koparsa destek olmaya devam ediyor.

Ordumuza bu yönde bir destek de Mısırlı Köyümüzden geldi.

İlçemize bağlı Mısırlı Köyü’nde vatandaşlarımız kendi aralarında organize olarak topladıkları bağışları Köy Muhtarı İrfan Altınbaş ve Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Hayri Uyar aracılığıyla Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Ziraat Bankası’ndaki hesabına yatırdılar.

Miktarla ilgili olarak bilgi vermek istemeyen Köy Muhtarı Altınbaş, “Tutarı zikretmenin bir önemi yok, önemli olan tüm köy halkımızın duyarlılık göstererek bu katkıyı sunmalarıdır. Askerimiz bizim için canını ortaya koyarak ülke içinde ve dışında mücadele verirken, bizim bu bağışımızın lafı bile olmaz. Ancak, biz de çorbada tuzumuz olsun, elimizden gelenle gönlümüzden kopanla bu mücadeleye destek vermek istedik. Allah ülkemizi, milletimizi, askerimizi korusun, kollasın, gözetsin.” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Hayri Uyar da, gösterdikleri duyarlılık ve örnek davranıştan dolayı Mısırlı Muhtarı şahsında tüm Mısırlı Köyü’ne teşekkür ederek, “Bir ve beraber olmak zamanı geldiğinde, her şeyi bir kenara koyarak halkımız devletimize, ordumuza, milletimize destek veriyor. Bu çok güzel bir duygu. İnşallah bu zor zamanları da aşarak, hem ülkemiz hem de bölgemize huzuru getirecek bir operasyonu aslanlarımız yürütüyor. Halkımızın da bu yürekli mücadeleye desteği çok kıymetli. Destek veren herkese teşekkür ediyor, diğer köylerimizden de benzer destekleri beklediğimizi ifade etmek istiyorum.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.